Fundația Autonom

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună!

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Transmaraton ~ 2023
Munti impozanti. Izvoare, cascade si lacuri glaciare. Patru anotimpuri intr-o singura zi. Si o atmosfera de neuitat!

Te vei putea bucura de tot ceea ce iti ofera acest traseu spectaculos, indiferent daca vei alerga 9, 21, 34, 43 sau 53 de kilometri!

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2023

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Dăruiește ziua ta ~ 2023

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Transnow ~ 2023

TranSnow este un curs de pregătire pentru alergători, oferit membrilor comunității Transmaraton, prima platformă de running & fundraising din România. Până în prezent am reușit să strângem peste 1.200.000 RON pentru cauzele partenere și să producem un impact real. Te așteptăm (din nou) alături de noi!

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Maratonul 1 Decembrie ~ 2022

În memoria românilor care au făcut posibilă Marea Unire de la 1918, de Ziua Naţională a României, pasionații de mișcare sunt invitați să participe cu inima la “Maraton 1 Decembrie”.

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2022

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Transmaraton ~ 2022

Transmaraton este o competiție sportivă (zeceton, semimaraton, treizeciton, maraton și ultramaraton) organizată în sprijinul a trei cauze: Asociația Pădurea Copiilor, HOSPICE Casa Speranței şi Fundația Autonom.

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2022

Bucharest Half Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Provocări sportive individuale ~ 2021
Evoluăm în fiecare zi! Fondurile strânse vor ajuta prin diverse inițiative la modernizarea școlilor și a grădinițelor, pentru ca elevii să ai
Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Autonom FUN Run Challenge

Autonom FUN Run Challenge (30 octombrie – 14 noiembrie) este o "competiție" în care timp de 2 săptămâni angajații Autonom aleargă împreună 500 de km, în mai multe orașe din țară și își invită prietenii să îi susțină.

Ne implicăm, dăruim resurse și evoluăm împreună! @ Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2021